Idealna drukarka do home office.

19-11-2021

 

Podstawą pracy i nauki zdalnej jest dobry i godny zaufania sprzęt. Jednym z najważniejszych sprzętów w home office jest drukarka. Jaką wybrać drukarkę do biura domowego?

Przygotowaliśmy dwie propozycje dla Ciebie:

Pierwsze z polecanych urządzeń to drukarka HP DeskJet Plus Ink 6475. Przystępna atramentowa drukarka kolorowa marki HP, stanie się idealnym rozwiązaniem dla użytkowników poszukujących wysokiej jakości wydruków zarówno czarno-białych dokumentów, jak i kolorowych zdjęć.

HP Deskjet Plus 6475 to jedno urządzenie, które łączy w sobie funkcje: drukarki, kopiarki i skanera. Dzięki czemu wszystkie niezbędne zadania wykonasz w jednym miejscu. Kompaktowe wymiary urządzenia i niewielka waga sprawiają, że bez problemu zmieści się w nawet niewielkiej przestrzeni domowego biura.

HP Deskjet Plus 6475 może pochwalić się wysoką rozdzielczością skanowania i rozdzielczością drukowania na poziomie 1200 dpi. Pozwala to na wydruk profesjonalnie prezentujących się dokumentów, na przykład umów, faktur, regulaminów czy zaproszeń.

Drukarka zapewnia 10 wydruków czarno-białych lub 7 kolorowych w jedną minutę. Urządzenie posiada funkcję druku dwustronnego, co wpływa nie tylko na usprawnienie i wydajność pracy ale także pozwala Ci zaoszczędzić na kartkach papieru. Obecność złącza USB zapewnia wygodną łączność z komputerem.

Dzięki łączności z siecią Wi-Fi, urządzenie umożliwia niezwykle wygodne drukowanie bezprzewodowe. Funkcja samonaprawiającego się Wi-Fi automatycznie wykrywa i rozwiązuje problemy z łącznością, co pomaga ograniczyć przerwy w działaniu.

Urządzenie wyposażone jest w automatyczny podajnik dokumentów na 35 arkuszy, umożliwiający użytkownikowi w łatwy sposób skanować, kopiować oraz faksować dokumenty bez konieczności ręcznego podawania każdej ze stron.

Urządzenie zostało tak opracowane, aby zapewnić Ci łatwą i intuicyjną obsługę. Do komunikacji z użytkownikiem służą analogowe przyciski umieszczone z przodu urządzenia.

Kolejną zaletą tego urządzenia jest prosta konfiguracja przy użyciu aplikacji HP Smart, która prowadzi użytkownika krok po kroku. Dodatkowo zyskasz więcej stron i rzadszą wymianę wkładów, korzystając z opcjonalnych wkładów HP o wysokiej wydajności. Urządzenie jest dostępne w cenie 539 złotych.

Kolejna nasza propozycja to monochromatyczna drukarka laserowa HP LaserJet Pro M130fw. Jest to  urządzenie wielofunkcyjne zaprojektowane z myślą o wysokiej wydajności. HP LaserJet Pro M130fw to łączy w sobie aż 4 funkcje: drukarki laserowej, kopiarki, faksu i skanera. Dzięki kompaktowemu zestawieniu tych funkcji zyskujesz więcej przestrzeni, nie tracąc przy tym, na jakości efektów pracy. 

Technologia laserowa pozwala drukować dokumenty szybko i niskim kosztem. Urządzenie drukuje z prędkością do 22 stron na minutę, a pierwsza strona jest już gotowa po zaledwie 7 sekundach. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia drukowanie dokumentów z dowolnego– także bezpośrednio z urządzeń mobilnych, takich jak smartfon lub tablet. 

Skaner pracuje w rozdzielczości do 1200 dpi i pozwala na skanowanie do plików JPEG, PDF, PNG. Dodatkowo oferuje skanowanie do poczty elektronicznej oraz skanowanie do folderu sieciowego. Pracę znacznie ułatwia automatyczny podajnik dokumentów.

Technologia HP Auto-On/Auto-Off zapewni pełną kontrolę nad drukowaniem oraz oszczędnością energii. Do tego łatwa i intuicyjna obsługa, dzięki kolorowemu ekranowi dotykowemu o przekątnej 6,86 cm. 

Urządzenie jest dostępne w cenie 1099 złotych. 

 

W naszym zestawieniu znalazły się tylko dwa modele drukarek, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Mamy nadzieje że pomogliśmy Ci w znalezieniu modelu idealnego.

Jeśli jednak nie znalazłeś takiej drukarki, która spełniałaby Twoje oczekiwania, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronieW naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór drukarek w różnych wariantach cenowych.